Wakacje z partnerem czy z kumpelą?

Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa czy Twoi wariaccy i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć atuty i defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – zalety
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu lub ewentualnie analogicznych okolicznościach – wiele osób śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, że macie takie same zainteresowania jakimkolwiek zagadnieniem. To również całe bezlik perfekcyjnego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w ostateczności towarzysze są znacznie bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – walory
Oczywistych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Mimo to czasem defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco klarowne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o po mistrzowsku gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. Ostatecznie niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.